Welcome to our website! Call us:0090 414 313 69 92 and send e-mail: avaz@avaz.org.tr

AVAZ Kurumsal Kimlik

AVAZ Derneği logosu hiçbir şekilde değiştirilerek kullanılamaz (ebat, renkler, zemin tonuna göre kullanımı), gerekli olduğu hallerde büyütülür veya küçültülebilir. Boyutu uzatılıp, genişletilemez ve daraltılamaz.

Logo, sadece AVAZ Derneği’nin doğrudan bağlantılı basılı dokümanlarda veya web sayfalarında kullanılabilir, AVAZ Derneği’nin bağlantısı olmayan herhangi bir konu için kullanılamaz.

Logo, başka bir logonun parçası ya da bir tasarım öğesi olarak kullanılamaz.

Logo, AVAZ Derneği’nin haklarını engelleyecek şekilde kullanılamaz.

Logo kullanımı, kullanıcılara AVAZ Derneği ile ilgili herhangi bir hak vermez.

Logo kullanımı kurallarına uygunsuz hareket eden, AVAZ Derneği’nin haklarını çiğneyen veya yasalara aykırı kullananlara karşı AVAZ Derneği yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Dernek logoları aşağıda belirtildiği gibidir.

AVAZ Derneği logosu, sağ tarafta büyük harflerle yazılmış dernek ismi, sol tarafta ise “Avaz” kelimesinin anlamını simgeleyen iki renkli ses dalgalarından oluşur. Logo tasarımında mavi ve turuncu renkler tercih edilmiştir. Dezavantajlı kişi ve gruplar için faaliyet gösterecek olması nedeniyle AVAZ Derneği logosunda “güvenilirlik, idealizm ve pozitifliğin” işaretçisi olan mavi ve “yeniden doğuşun ve yeni başlangıçların” işaretçisi “enerji kaynağı” olan turuncu renkleri bir arada kullanmayı seçmiştir. Böylelikle, muhtemel yararlanıcı ve diğer muhatapların derneğin kuruluş amacı ve misyonuna dair ilk bakışta olumlu bir yargı geliştirebilmesi hedeflenmiştir.

AVAZ Logosunu İndirmek İçin Tıklayınız

AVAZ Derneği Kurumsal Yazı Tipi olan Comfortaa’yı İndirmek İçin Tıklayınız

AVAZ Derneği | AVAZ Association | +90 414 313 69 92 | avaz@avaz.org.tr |
Kamberiye Mah. Harran Üniv Cad. Zafer İşhanı A Blok Apt. No: 7/13 Haliliye / Şanlıurfa / TÜRKİYE